Fanty.pl is also available in your country: USA. Start the best deals here now!

Naramienna Kamera Panasonic AG-HPX 301E karty P2 - SUPER OKAZJA

1 rok temu Elektronika Gryfice 409 wyświetlenia
Opis ogłoszenia
Do sprzedania mam w SUPER STANIE używaną profesjonalną kamerę przeznaczoną dla telewizji, studia filmowego, czy firmy zajmujące się produkcją wszelkich reportaży itp.- na sprzęt wystawiam FAKTURĘ
Kamera jak nowa - świadczą o tym zdjęcia oraz mały przebieg. Kamerę sprzedaję bez mocowania (srebrnych rurek z czerwonym mocowaniem pod kamerą - przystawki do montażu matte box już nie posiadam). Wraz z body kamery w sprzedawanym zestawie dołączony jest wymienny obiektyw 17x Fujinon HD XT17×4.5BRMK14. Polecam osobie szukającej naprawdę zadbanego sprzętu.
Kamera świetnie nadaje się do zastosowań Telewizyjnych i emisyjnych z racji posiadanych możliwości i złączy. Świetnie nada się do transmisji na żywo i wszelkich reportaży.
Do kamery dodaję: baterię (1000 zł), ładowarkę (2000 zł na dwie baterie), kartę pamięci P2 32GB (transfer 100Mbit 1600 zł)
W kamerze Panasonic Ag HPX 301 po raz pierwszy w tej klasie sprzętu zaimplementowano broadcastowej jakości kodek AVC-Intra pozwalający na zapis materiału video Full HD 1920x1080, 10-bit i próbkowaniem 4:2:2, Intra-Frame.
Kamkorder jest lekki oraz ma bardzo nisko osadzony środek ciężkości, co jeszcze stabilniej pozycjonuje kamerę na ramieniu. Takimi parametrami kodeka nie może pochwalić się żaden inny kamkorder w tej klasie i cenie. Kodek ten ma ogromną przewagę jakości zapisywanego materiału w stosunku do kodeków starszej generacji, czyli np. MPEG2 (z przetwarzaniem 8-bitowym, próbkowaniem koloru i luminancji tylko 4:2:0 czy też long GOP).
W komplecie znajduje się wysokiej jakości wizjer oraz wymienny obiektyw HD Fujinon 17x.