Fanty.pl is also available in your country: USA. Start the best deals here now!

Komfortowy dom do wynajęcia - 200m2 (bez pośredników)

1 rok temu Nieruchomości Ciechanów 178 wyświetlenia
Opis ogłoszenia
Do wynajęcia dom po generalnym remoncie w roku 2008 (wymienione poszycie dachu, ocieplenie ścian, elewacja, wszystkie instalacje, okna, drzwi, podłogi, zmieniony rozkład pomieszczeń - wszystko poza konstrukcją ścian zewnętrznych i dachu oraz fundamentami). Dom w pełni umeblowany i wyposażony w stylu nowoczesnym. Wysoki standard: ogrzewanie podłogowe, kominek, odkurzacz centralny, jacuzzi, płyta indukcyjna i piekarnik elektryczny, trzy wyjścia tarasowe z jadalni i salonu. Sypialnia małżeńska z osobną garderobą i łazienką. Odkryta więźba dachowa. Wideofon. Instalacja antywłamaniowa.

W sierpniu b.r. wnętrze domu zostało odmalowane.
Rozkład pomieszczeń:
Parter -€“ duża część dzienna z jadalnią i oddzieloną barem, otwartą kuchnią; gabinet; łazienka z prysznicem; pomieszczenie gospodarcze.
Piętro -€“ sypialnia małżeńska z garderobą i łazienką (jacuzzi); dwie sypialnie „dziecięce”; łazienka z wanną.

Konstrukcja: dom z bali (po 80 latach użytkowania drewno jest absolutnie odporne na pasożyty i całkowicie wysuszone) ocieplony wełną mineralną i obłożony silikatowym tynkiem strukturalnym. Od wewnątrz ściany wyłożone są cegłą świetnie akumulującą ciepło. Ściany wewnętrzne na parterze zbudowane są z cegły. Dach z blachodachówki, ocieplony 30cm wełny mineralnej. Okna plastikowe, pięciokomorowe z profili REHAU. Drzwi DRE.

System C.O.: Piec gazowy Wiessman sterowany elektronicznie z czujką temperatury zewnętrznej, ogrzewanie podłogowe na całym parterze; zasobnik na ciepłą wodę użytkową - 180 l, instalacja ciepłej wody z możliwością mieszania, co zapewnia natychmiastowy dostęp do ciepłej wody po odkręceniu kranu. Bardzo niski koszt ogrzewania -€“ rachunki za gaz do wglądu. Kominek pełni rolę pomocniczą (choć w przypadku braku dostaw gazu bez problemu ogrzeje cały dom) oraz ozdobną -€“ osadzony w masywnej ścianie kominowej, która zapewnia akumulację ciepła, posiada także rozprowadzenie ciepłego powietrza na dwie kondygnacje, oraz doprowadzenie zimnego powietrza z zewnątrz (nie powoduje niekontrolowanych ruchów powietrza w domu).

Działka: zadbany duży ogród otoczony żywopłotem, po drugiej stronie domu brama wjazdowa i 6 miejsc parkingowych, 3 miejsca garażowe (garaże wolnostojące - wymagają remontu; możliwość adaptacji na warsztat mechaniczny). UWAGA! Istnieje możliwość wybudowania dużego budynku z przeznaczeniem użytkowym przylegającego do głównej ulicy Ciechanowa.

Media: Gaz, woda zimna (podlicznik wody do celów ogrodniczych), energia elektryczna (dwie i trzy fazy), kanalizacja, telefon.


Dom idealny dla nawet większej rodziny, lokalizacja i rozmiar działki powodują, że można otworzyć dowolną działalność gospodarczą.