Fanty.pl is also available in your country: USA. Start the best deals here now!

GRA PC GTA SAN ANDREAS

1 rok temu Elektronika Radomsko 131 wyświetlenia
Opis ogłoszenia
Witam sprzedam grę GTA SAN ANDREAS
Fabuła gry
Wydarzenia w grze dzieją się w 1992 roku. Wiele misji, w których gracz bierze udział, jest odzwierciedleniem różnych wydarzeń z początku lat dziewięćdziesiątych mających miejsce w Kalifornii (akcja filmu Terminator 2 czy zamieszki w Los Angeles).
Gracz wciela się w postać Afroamerykanina Carla Johnsona, który po pięciu latach spędzonych w Liberty City wraca do Los Santos. San Andreas jest parodią dwóch rzeczywistych stanów, czyli Kalifornii i Nevady. CJ opuścił Los Santos po śmierci młodszego brata – Briana. Wrócił teoretycznie tylko na pogrzeb zamordowanej matki, jednakże gdy zauważa, że zarówno rodzina jak i jego gang, Grove Street Families są w rozsypce, postanawia zostać.
W dodatku podczas powrotu do domu z lotniska Carl natyka się na trzech skorumpowanych funkcjonariuszy policji: Tenpenny'ego, Pulaskiego i Hernandeza, nazywanych oddziałem „C.R.A.S.H.” (ang. Community Resources Against Street Hoodlums – pol. Społeczny Zespół Przeciwko Ulicznym Chuliganom[9]), którzy wrabiają Carla w zabójstwo policjanta, przez co ten nie może opuścić stanu. Po pogrzebie Carl zostanie w Los Santos i będzie wykonywał zadania dla swoich przyjaciół, a nawet dla C.R.A.S.H.
Forma odbioru odbiór osobisty